670 lat bydgoszczy

JUBILEUSZ 50-lecia

Drodzy Absolwenci

Rok 2018 to data szczególna dla całej społeczności ”Elektronika”. Nasza szkoła ,od dawna postrzegana jako placówka młoda i nowoczesna, ma już wieloletnią tradycję. Jubileusz pięćdziesięciolecia zbiega się z ogłoszonym przez Radę Miasta Bydgoszczy rokiem Dziedzictwa Przemysłowego.

Technikum zostało powołane w wyniku zapotrzebowania na młodą kadrę techniczną z branży elektronicznej, w której absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie. Przez pięćdziesiąt lat szkoła współpracowała z regionalnym środowiskiem przemysłowym, z powodzeniem starając się dostosować ofertę kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Elektronicznych nadążała za postępem technologicznym w nieustannie zmieniającej się dziedzinie, jaką jest elektronika.  Szkoła zawsze cieszyła się dużym uznaniem uczniów, rodziców i władz  oświatowych,  a ostatnie lata egzaminów zewnętrznych wykazały, że jest jedną z najlepszych w Polsce.  Jej działalność stała się istotnym elementem dziedzictwa przemysłowego naszego miasta, regionu i kraju.

W tym ważnym okresie pragniemy zaprosić Was, którzy tę szkołę ukończyliście, rozsławiacie i wspieracie, do wspólnego świętowania.

 

Informujemy, że obchody 50-lecia Technikum Elektronicznego odbędą się w sobotę 20 października 2018 r.

Program obchodów:

10.00 –  Msza św.  koncelebrowana przez księdza proboszcza parafii Św. Wincentego a Paulo Mieczysława Kozłowskiego

11.30 – Uroczysty koncert jubileuszowy w Filharmonii Pomorskiej

13.30 – 16.30 – Drzwi otwarte w szkole (spotkanie absolwentów, nauczycieli i pracowników w salach lekcyjnych)

20.00 – Bal absolwenta w salach hotelu CITY

Koszt udziału w koncercie jubileuszowym wynosi 50 zł

Koszt udziału w koncercie jubileuszowym i balu absolwenta wynosi 200 zł

 

W celu wzięcia udziału w tych wydarzeniach lub jednym z nich dokonujemy rejestracji za pośrednictwem Internetu.  Należy wejść na stronę absolwenta  i wyszukać swoje nazwisko. Nasza wyszukiwarka pozwala na proste wykonanie tej czynności. kliknij Pamiętamy jednak, że w naszej bazie nazwiska są takie jak w dniu ukończenia szkoły.  Następnie zaznaczamy opcję zgłoszenia udziału i uzupełniamy zamieszczony formularz. Konieczne jest podanie prawidłowego, działającego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i jego zatwierdzeniu na adres mailowy zostanie wysłany link aktywujący zgłoszenie. Po kliknięciu w niego w bazie zostanie uwidocznione zgłoszenie udziału w obchodach. Dzięki temu inni absolwenci będą mogli zobaczyć, kto z ich klasy zgłosił swój udział w obchodach.

 

Wpłaty należy dokonać na konto

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Elektronicznych

85-092 Bydgoszcz, ul. M.Karłowicza 20

Bank Pocztowy SA I/O Bydgoszcz

16 1320 1117 2032 4878 2000 0004

W tytule przelewu należy wpisać: JUBILEUSZ,  imię i nazwisko z dnia ukończenia szkoły, rok ukończenia szkoły i obecne nazwisko

 

Po opłaceniu kosztów uczestnictwa, udział zostanie potwierdzony. Informacja o zmianie w bazie danych zostanie przesłana mailem

O sposobie dystrybucji zaproszeń powiadomimy niebawem.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres:  jubileusz@zse.bydgoszcz.pl

Wpłaty należy dokonać w terminie do 30 czerwca 2018 r.

 

Już dzisiaj cieszymy się na to święto szkoły i serdecznie zapraszamy