JUBILEUSZ 50-lecia |
670 lat bydgoszczy

JUBILEUSZ 50-lecia

Drodzy Absolwenci

ZE WZGLĘDU NA PRZEKROCZENIE  LIMITU MIEJSC DOSTĘPNYCH W HOTELU CITY NA BAL ABSOLWENTA Z CHWILĄ OBECNĄ ZAMYKAMY MOŻLIWOŚĆ ZAPISU I WPŁAT NA BAL.

WPŁATY DOKONANE OD TEJ CHWILI ZOSTANĄ ZWRÓCONE NA KONTO NADAWCY. PRZEPRASZAMY 

Rok 2018 to data szczególna dla całej społeczności ”Elektronika”. Nasza szkoła ,od dawna postrzegana jako placówka młoda i nowoczesna, ma już wieloletnią tradycję. Jubileusz pięćdziesięciolecia zbiega się z ogłoszonym przez Radę Miasta Bydgoszczy rokiem Dziedzictwa Przemysłowego.

Technikum zostało powołane w wyniku zapotrzebowania na młodą kadrę techniczną z branży elektronicznej, w której absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie. Przez pięćdziesiąt lat szkoła współpracowała z regionalnym środowiskiem przemysłowym, z powodzeniem starając się dostosować ofertę kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Elektronicznych nadążała za postępem technologicznym w nieustannie zmieniającej się dziedzinie, jaką jest elektronika.  Szkoła zawsze cieszyła się dużym uznaniem uczniów, rodziców i władz  oświatowych,  a ostatnie lata egzaminów zewnętrznych wykazały, że jest jedną z najlepszych w Polsce.  Jej działalność stała się istotnym elementem dziedzictwa przemysłowego naszego miasta, regionu i kraju.

W tym ważnym okresie pragniemy zaprosić Was, którzy tę szkołę ukończyliście, rozsławiacie i wspieracie, do wspólnego świętowania.

 

Informujemy, że obchody 50-lecia Technikum Elektronicznego odbędą się w sobotę 20 października 2018 r.

Program obchodów:

10.00 –  Msza św.  koncelebrowana przez księdza proboszcza parafii Św. Wincentego a Paulo Mieczysława Kozłowskiego

11.30 – Uroczysty koncert jubileuszowy w Filharmonii Pomorskiej

13.30 – 16.30 – Drzwi otwarte w szkole (spotkanie absolwentów, nauczycieli i pracowników w salach lekcyjnych)

20.00 – Bal absolwenta w salach hotelu CITY

Koszt udziału w koncercie jubileuszowym wynosi 50 zł

Koszt udziału w koncercie jubileuszowym i balu absolwenta wynosi 200 zł

 

W celu wzięcia udziału w tych wydarzeniach lub jednym z nich dokonujemy rejestracji za pośrednictwem Internetu.  Należy wejść na stronę absolwenta  i wyszukać swoje nazwisko. Nasza wyszukiwarka pozwala na proste wykonanie tej czynności. kliknij Pamiętamy jednak, że w naszej bazie nazwiska są takie jak w dniu ukończenia szkoły.  Następnie zaznaczamy opcję zgłoszenia udziału i uzupełniamy zamieszczony formularz. Konieczne jest podanie prawidłowego, działającego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i jego zatwierdzeniu na adres mailowy zostanie wysłany link aktywujący zgłoszenie. Po kliknięciu w niego w bazie zostanie uwidocznione zgłoszenie udziału w obchodach. Dzięki temu inni absolwenci będą mogli zobaczyć, kto z ich klasy zgłosił swój udział w obchodach.

 

Wpłaty należy dokonać na konto

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Elektronicznych

85-092 Bydgoszcz, ul. M.Karłowicza 20

Bank Pocztowy SA I/O Bydgoszcz

16 1320 1117 2032 4878 2000 0004

W tytule przelewu należy wpisać: JUBILEUSZ,  imię i nazwisko z dnia ukończenia szkoły, rok ukończenia szkoły i obecne nazwisko

 

Po opłaceniu kosztów uczestnictwa, udział zostanie potwierdzony. Informacja o zmianie w bazie danych zostanie przesłana mailem

O sposobie dystrybucji zaproszeń powiadomimy niebawem.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres:  jubileusz@zse.bydgoszcz.pl

Wpłaty należy dokonać w terminie do 30 czerwca 2018 r.

 

Już dzisiaj cieszymy się na to święto szkoły i serdecznie zapraszamy