Bydgoski Budżet Obywatelski 2024

Opublikowano: 2024-06-05 21:55, Numer artykułu: 84024 , Autor: M.Chabowski2

Jak mogę zgłosić projekt? Wystarczy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go na stronie: https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/467124?newtest=Y&lang=pl Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie elektronicznie. Projekty można zgłaszać od 24 maja od godz. 12.00 do 30 czerwca włącznie.

 

Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Bydgoszczy: nie musisz być zameldowany na terenie miasta, wystarczy, że tu mieszkasz. Nie ma także ograniczeń wiekowych, jednak należy pamiętać, że osoby małoletnie muszą dołączyć zgodę opiekuna prawnego.

 

Pamiętaj, że podczas zgłaszaniu projektu społecznego lub mikroprojektu osiedlowego o charakterze społecznym należy wskazać: charakterystykę projektu z uwzględnieniem jego nazwy, rodzaju i celu, określenie miejsca i ram czasowych projektu, określenie planowanych rezultatów projektu z uwzględnieniem np. liczby osób korzystających z projektu, liczby godzin/wydarzeń, budżetu projektu (zawierającego szacunkowe koszty z podziałem na kategorie tych kosztów np. koszty osobowe, rzeczowe) - informacje, w formie załącznika, można dołączyć na etapie składania projektu lub w terminie 7 dni od tego momentu przesłać na adres mailowy: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl

 

 

Szczegóły w załączonym pdf.


Pliki do pobrania: