TECHNIK W PRAKTYCE 2024

Zapraszamy młodych konstruktorów i programistów do udziału w III Przeglądzie Projektów Technicznych Elektronika.

Czytaj więcej!

Penpalling Programme

Grupa uczniów z klasy 1H w ramach zajęć z języka angielskiego napisała pierwsze listy do swoich rówieśników z Anchorage na Alasce, rozpoczynając w ten sposób program wymiany listów Penpalling Programme przy współpracy Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli i IELTA Poland. Pozostaje czekać na odpowiedzi z Alaski!

Czytaj więcej!

Mistrzowie Województwa!

Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w finale kujawsko-pomorskiej Licealiady w badmintonie. Zawody organizowane były przez Szkolny Związek Sportowy.

Czytaj więcej!

Polecajki 2023

14 listopada zostały ogłoszone wyniki konkursu POLECAJKA, organizowanego corocznie w ramach Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych. Konkurs ma na celu popularyzację czytelnictwa poprzez krótką formę literacką lub plastyczną.

Czytaj więcej!

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Uczniowie z Elektronika zaznaczają swoją obecność w sportowych wydarzeniach regionu.

Czytaj więcej!

Pożegnanie Emilii

„Dziękuję za wszystkie razem spędzone wakacje, praktyki, lekcje i przerwy. Nie zapomnę żadnego uśmiechu, narzekania, ani naszych codziennych rozmów. Mam nadzieję, że tam, po drugiej stronie, jest Ci dobrze. Zostaniemy przyjaciółmi na zawsze."

Czytaj więcej!

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Chcesz działać na rzecz młodego pokolenia? Masz pomysły na zmiany i inicjatywy w naszym mieście? Kandyduj do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy!

Czytaj więcej!

Sukces w badmintonie!

20 października w ramach XXXI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży odbyła się Licealiada w badmintonie.

Czytaj więcej!

Uroczyste ślubowanie!

11 października odbyło się uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej wojskowej.

Czytaj więcej!

Ogródek SPACJA

Rada Rodziców wraz Dyrekcją naszej szkoły, z funduszy zebranych na Radę Rodziców, zagospodarowała w trakcie wakacji teren zielony należący do szkoły. Od 7 września uczniowie mogą już z niego korzystać.

Czytaj więcej!