ZARZĄDZENIE DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH W BYDGOSZCZY W SPRAWIE REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Czytaj więcej!

Nowoczesna szkoła = Elektronik

Jeśli już wiesz, że nasza szkoła zasługuje na Twoją uwagę, obejrzyj ten film poczuj atmosferę ZSE. Jeśli jeszcze się wahasz, dobrze się zastanów i wybierz Elektronik. Czekamy na Ciebie. Jesteśmy szkołą wysokich lotów, nie tylko dla orłów.

Obejrzyj film.

Czytaj więcej!

Akcja rekrutacja - spotkanie zdalne.

Firma Vulcan w dniu 11 maja 2023 roku poprowadzi spotkanie zdalne na temat: "Co należy zrobić, aby dostać się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej?" Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte 2023/24

Drzwi otwarte w Elektroniku odbędą się 18.03.2023 i 15.04 2023.
Uczniów zainteresowanych nauką w naszej szkole serdecznie zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z ofertą edukacyjną, uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach, rozmowy z uczniami ZSE oraz nauczycielami.
Przyjdź, zobacz, dołącz do nas!

Czytaj więcej!

Teraz możesz zwiedzać szkołę na różne sposoby

Możesz wybrać - oglądasz szkołę szalonym dronem, myszką lub palcem po ekranie. Wystarczy wybrać. Zapraszamy także na drzwi otwarte 18 marca i 15 kwietnia. Czekamy na Was od 10.oo do 13.oo.

Czytaj więcej!

Rekrutacja 2023/24

Zarządzenie Nr 9/2023 Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2023/2024 do: publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych i na semestr pierwszy klas I publicznych szkół branżowych II stopnia i publicznych szkół policealnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Czytaj więcej!

Strona naboru elektronicznego

Czytaj więcej!

Zapis spotkania online "Drzwi otwarte".

Drodzy uczniowie klas ósmych i przyjaciele szkoły, zapraszamy Was na drzwi otwarte, które w tym roku odbędą się na kanele szkolnej telewizji ajpiTV. W studio będzie czekał na Was nauczyciel, który odpowie na wszystkie pytania związane z naborem 2022/23. Pytania będziecie mogli zadawać telefonicznie lub mailowo.

Czytaj więcej!

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają kandydaci na uczniów ZSE, odwiedzając szkołę w czasie tradycyjnych "drzwi otwartych".

Czytaj więcej!

Charakterystyka zawodów

Charakterystyka zawodów, w których kształcimy w naszej szkole. W dokumencie także odnośniki do najważniejszych informacji o naborze i kierunkach kształcenia.

Czytaj więcej!