Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano: 2021-06-26 21:45

Co się wydarzyło na boisku? Uczniowie żegnali rok szkolny  dwóch grupach. W trakcie,  krótkie przemówienie pana dyrektora, króciutkie Samorządu Uczniowskiego, jeszcze krótsze przewodniczącego Rady Rodziców, wręczenie tarcz szkolnych prymusom, ostatni dzwonek i muzyka na żywo. Sprawnie i treściwie. Świadectwa i nagrody wychowawcy rozdali w salach.

Wyniki? O laureatach i nagrodzonych w rozmaitych konkursach możecie poczytać we wcześniejszych artykułach. Dodamy, że w tym roku świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 111 uczniów. I to jest osiągnięcie! Zazwyczaj było ich kilkanaście. Tak trzymać.

O mijającym roku szkolnym powiedziano i napisano tak wiele, że nie ma sensu podsumowywać tego trudnego dla młodzieży i szkoły okresu. Najważniejsze, że już wakacje! Większość z Was osiągnęła wysokie wyniki, część została laureatami i finalistami olimpiad. I to jest teraz ważne. Nie rozpamiętujmy teraz porażek. Cieszcie się dobrą pogodą, korzystajcie ze swobody i wolnego czasu. Poznajcie ciekawych ludzi. Zawiązujcie przyjaźnie. Przeżyjcie ciekawe przygody i wróćcie w komplecie we wrześniu. No, niektórzy w sierpniu, ale dadzą radę ????.