WIELKA PAKA DLA ZWIERZAKA

Opublikowano: 2023-01-04 11:46

Kolejny raz w Elektroniku odbyła się zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt. Zbiórkę zorganizowały Panie Sławka Sędalska, Anna Grajek oraz Magdalena Chełmińska wraz ze swoimi klasami. Celem inicjatywy była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie młodzieży i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. W tegorocznej akcji udało nam się zebrać prawie pół tony karmy suchej, 86 puszek różnej pojemności, podkłady chłonne, koce, ręczniki, miski i wiele innych przydatnych artykułów.
Ilość darów przerosła nasze wyobrażenia, dzięki temu mogliśmy obdarować dwa miejsca: Przytulisko pod patronatem ANIMALS Towarzystwo Pomocy Zwierzętom w Bydgoszczy oraz Schronisko w Pruszczu Pomorskim.
Cieszymy się, że tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Wszystkim dobroczyńcom: pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.

"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas" (Flora Edwards)