Wyniki konkursu języka niemieckiego "Meine Traumschule"

Opublikowano: 2022-05-09 21:04

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i poświęcony czas. Z wielką przyjemnością czytałam i analizowałam nadesłane prace. Ósmoklasiści przedstawili fantastyczne pomysły na udoskonalenie szkoły, którą identyfikują nie tylko z budynkiem. Jest to dla nich miejsce, w którym zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również rozwijają swoje pasje, znajdują mentorów i przyjaciół, chcą być akceptowani i także są gotowi z należytym szacunkiem akceptować odmienność innych.
Muszę przyznać, że uczniowie wykazali się niezwykłą dojrzałością w ujęciu tematu i wielokrotnie podkreślali, jak ważna dla nich jest jakość relacji międzyludzkich.
  Z uwagi na bardzo wysoki poziom otrzymanych prezentacji, postanowiłam oprócz laureatów, wyróżnić dodatkowo 7 osób. Najlepszymi okazali się:
I miejsce: Wiktor Truchan
II miejsce: Oskar Miklas
III miejsce: Zofia Mizera
Osoby wyróżnione:
Hanna Róg
Wiktor Frąckowiak
Mateusz Goździk
Amelia Brożyniak
Anna Przymus
Julia Berendt
Franciszek Sakiewicz.

Gratuluję zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym oraz dziękuję za udział w uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów. Bardzo się cieszę, że zarówno wśród laureatów, jak i osób wyróżnionych znajdują się chętni do kontynuowania nauki w Zespole Szkół Elektronicznych :)