Pozdrowienia z Węgier.

Kolejna tura praktyk w Ivy na Węgrzech dobiega końca. Dostaliśmy pozdrowienia pocztą tradycyjną. To się chwali. Tradycja nie zamiera.

Czytaj więcej!

Szeretnénk visszajönni Budapestre!

Czytaj więcej!

Wzruszająca uroczystość w Elektroniku. Rozdaliśmy świadectwa ukończenia szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć klas i relacji z uroczystości.

Czytaj więcej!

Zarządzenie Dyrektora ZSE w sprawie wytycznych zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego

Czytaj więcej!

IV tura Stażystów rozpoczęła swoją przygodę w Szombathely:)

Czytaj więcej!