Nasi w finale XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Czytaj więcej!

Kolejny rok w gronie najlepszych techników w Polsce.

Dziś o północy ogłoszono kolejny ranking najlepszych szkół w Polsce. Nasze technikum, od początku prowadzenia klasyfikacji, nie wypadło z pierwszej dziesiątki. W tym roku uplasowaliśmy się na 4 miejscu w kraju i pierwszym w województwie. Sukces to wielki. Zawdzięczamy go absolwentom, którzy doskonale zdali egzaminy maturalne i zawodowe, a także laureatom olimpiad. Zrobili to oczywiście z pomocą swoich nauczycieli. Gratulacje! Brawo WY i brawo MY. Relacja z rozdania nagród wkrótce.
Ranking ogłaszany jest na stronie perspektywy.pl. Tabele pochodzą z tej właśnie strony.

Czytaj więcej!

Świąteczna zbiórka dla podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Czytaj więcej!

„Wszyscy wszystkim ślą życzenia”

Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły i sympatykom Elektronika życzymy wesołych Świąt oraz dużo zdrowia i wytrwałości w nowym roku. Tegorocznym maturzystom „połamania piór”. Zdającym egzaminy zawodowe powodzenia, a wszystkim uczniom wysokich ocen.
Wspomnijmy koncerty noworoczne naszej szkolnej orkiestry.

Czytaj więcej!

SUPER TECHNIK-ABSOLWENT ROKU jest z Elektronika

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Zarząd Główny w Warszawie ogłosił wyniki XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych

Czytaj więcej!

A bywało tak ...

W czasach "przedkowidowych", w okresie świąteczny w Elektroniku działo się pięknie. Na corocznych jarmarkach zbieraliśmy środki na pomoc dzieciakom w domu dziecka. Atrakcją były nie tylko potrawy i słodycze, ale także licytacja wołczerów od nauczycieli. Można było wylicytować dzień bez pytania, albo bonus na klasówce i wiele innych atrakcji wymyślanych przez nauczycieli. Obejrzyjcie relację z jednego z takich jarmarków.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu "PROmuj dobro w sieci"

Gratulujemy zwycięzcom.

Czytaj więcej!

Stypendyści projektu "Prymus Pomorza i Kujaw"

Czytaj więcej!

Wracamy do szkoły

Informujemy, że od poniedziałku 6.12. wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej. Do zobaczenia w szkole:)

Czytaj więcej!

Konkurs "Polecajka" rozstrzygnięty

Czytaj więcej!