Uroczystość wręczenia sztandaru Regionalnemu Centrum Informatyki w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

Licealiada - sukces naszych sportowców

6 października w Myślęcinku na Polanie Różopole odbyły się w ramach XXX Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadpodstawowych. Zawodnicy rywalizowali w sztafecie sześcioosobowej na dystansie 6x1000m. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kaniewski Maksymilian 2F, Szymański Wojciech 2F, Glaza Mikołaj 2I, Bugalski Stanisław 3D, Guziński Jakub 3D, Lauda Kacper 3D, Jakoby Maksymilian 1F, Andrearczyk Bartosz 1F.
Pierwsze miejsce zajęła sztafeta z XI LOMS, drugie - Mechanik nr 1, trzecie - IX LO, czwarte - III LO, piąte - II LO, a Elektronik zakończył bieg na miejscu szóstym. Wielkie brawa dla całej naszej sztafety.
Pozdrawiamy
Dagmara Wróblewska
Darek Czyżewski

Czytaj więcej!

Mamy Mistrzów i wicemistrzów w Ogólnopolskich Mistrzostwach IT

Wczoraj, 8 października, 9 zespołów z Elektronika rywalizowało w 3 dywizjach 1 Ogólnopolskich Mistrzostw IT. W eliminacjach wzięło udział 2200 zespołów z całej Polski. Awans do finału wywalczyło 10 ekip w każdej dywizji.

Czytaj więcej!

Dzień chłopaka w ZSE

Dzień chłopaka minął. Cukierki zjedzone, ale filmik został. Obejrzyjcie.

Czytaj więcej!

Półfinał Ogólnopolskich Mistrzostw IT - AKTUALIZACJA !

10 ZESPOŁÓW W FINALE

Na pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa IT zgłosiło się wielu uczestników. Półfinały odbyły się w piątek. PC-2 zapełniła się w 100%. Jeden zespół pracował w PC1 :). Zobaczcie krótką relację.

Czytaj więcej!

Matura 2023 - ważne informacje dla abiturientów

Załączamy dokumenty i informacje:

- Deklaracja A do 30 września 2022
- Terminy egzaminów
- Informacja o egzaminie
- Komunikat o dostosowaniach
- Komunikat o przyborach
- Komunikat o egzaminie z informatyki

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Czytaj więcej!

Miejska inauguracja roku szkolnego w naszej szkole [nowe - RELACJA video]

W tym roku w Elektroniku odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego. Z tej okazji gościliśmy władze miasta, władze oświatowe, przedstawicieli patronów klas i rodziców klas pierwszych. Tymczasem proszę zajrzeć na strony internetowe miasta, gazety i profil Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wysiłek nagrodzony, olimpijczycy na uroczystej gali.

12 września 8 naszych olimpijczyków zaproszono na uroczystą galę wręczenia dyplomów przygotowanych przez Prezydenta Bydgoszczy. Wraz z nimi zaproszono opiekunów i pana dyrektora. Nasi uczniowie byli laureatami lub finalistami ogólnopolskich olimpiad.

Czytaj więcej!

Szansa na stypendium

Do 30 września trwa nabór do programu stypendialnego Prymus Pomorza i Kujaw.

Projekt jest skierowany do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych w regionie kujawsko-pomorskim. Zapoznaj się z projektem. Sprawdź warunki i zasady przyznawania stypendium w tegorocznej edycji.

Daj sobie szansę, zapoznaj się z projektem i działaj. Powodzenia!

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Klasy pierwsze i maturalne uczestniczą w Miejskiej Inauguracji roku szkolnego 2022/2023 w hali sportowej ZSE o godzinie 10.00

Klasy maturalne spotykają się z wyznaczonymi opiekunami o godz. 9.45 na szkolnym boisku.
Klasy pierwsze zbierają się o godz. 9.45 przy tylnym wejściu do hali sportowej (za budynkiem internatu ZSE), gdzie będą czekali ich wychowawcy.

Dla pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się o godz. 8.00 w poszczególnych salach (lista sal przy wejściu do szkoły).

Czytaj więcej!