Olimpiada Wiedzy Technicznej

W sobotę 6 kwietnia 2024 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej odbył się finał 50. Olimpiady Wiedzy Technicznej – inżynieria w elektroenergetyce. Naszą szkolę reprezentowali: Weronika Grochalska z klasy II B. oraz Adam Zaradzki z klasy II A. Gratulujemy udziału w finale. Czekamy na wyniki, które będą 20 kwietnia. Opiekunem finalistów jest p. Joanna Siepniewska-Stańczyk.

Czytaj więcej!

Dominacja Elektronika w konkursie Politechniki Śląskiej

Od 3 lat nasi uczniowie biorą udział w konkursie „Elektronika, by żyło się łatwiej”. Biorą w nim udział uczniowie szkół średnich z całej Polski. Konkurs polega na zaprojektowaniu, wykonaniu i zaprezentowaniu urządzenia elektronicznego "ułatwiającego życie". Cokolwiek to znaczy :). W tym roku zgłoszono około 70 prac. Do ścisłego finału zakwalifikowano 10. Wśród nich dwa projekty naszych uczniów.

Czytaj więcej!

"Całe worki elektronikowego LEGO" w akcji

Dziś nasza drużyna "Wszystkie worki elektronikowego LEGO" bierze udział w eliminacjach konkursu First Lego League w Wałczu. Konkurencja duża. Drużyna gotowa.

Czytaj więcej!

Politechnika z klasą - technik teleinformatyk

Czytaj więcej!

Nagrody rozdane

13.03. odbyła się uroczystość rozdania nagród, która była zwieńczeniem tegorocznego III Przeglądu Projektów Technicznych „Technik w praktyce”.

Czytaj więcej!

Rekolekcje 2024 - zmiany w procedurach wyjścia

W związku z licznymi prośbami rodziców w sprawie rekolekcji, szczególnie związanych z komunikacją miejską informujemy,
że uczeń biorący udział w rekolekcjach, może dołączyć pod opiekę nauczyciela na w miejscu przeprowadzania rekolekcji...

Czytaj więcej!

Rekolekcje 2024

Uczniowie uczęszczający na lekcje religii mogą uczestniczyć w rekolekcjach.

Pozostali uczniowie mają zajęcia zgodnie z planem,
ze zmianami podawanymi w Zastępstwach;

prosimy uczniów o śledzenie Zastępstw.

Wyjścia organizujemy zgodnie z procedurami wycieczek. Uczniów niepełnoletnich prosimy o dostarczenie nauczycielom zgody rodziców na udział w rekolekcjach.

Czytaj więcej!

XI Przegląd Młodych Talentów Elektronika!!!

Rozpoczynamy zapisy na XI Przegląd Młodych Talentów Elektronika!!!

Czytaj więcej!

III Przegląd Projektów Technicznych Elektronika

6.02. w sali CIM obyła się prezentacja projektów w ramach III Przeglądu Projektów Technicznych Elektronika „Technik w praktyce”. Zaprezentowano 9 autorskich rozwiązań technicznych, które zostaną ocenione przez Jury.

Czytaj więcej!

Kolejny etap w Olimpiadzie Fizycznej i w OWT

Uczestnicy koła fizycznego Weronika Grochalska z klasy II B i Adam Zaradzki z klasy II A w tym roku szkolnym biorą udział w dwóch olimpiadach.
W 73. Olimpiadzie Fizycznej dostali się do części doświadczalnej drugiego etapu, który odbędzie się 18 lutego, a w 50. Olimpiadzie Wiedzy Technicznej - inżynieria w energetyce, zakwalifikowali się do finału. Opiekunem uczniów jest p. Joanna Siepniewska - Stańczyk.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej!