Odbiór ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI 2024

Drodzy maturzyści!
Od wtorku 9 lipca 2024 roku, możliwy będzie odbiór ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI oraz Dyplomów Zawodowych.

Czytaj więcej!

Dotrwaliśmy! Wakacje!

W nietypowym ustawieniu, ale w świetnych nastrojach zakończyliśmy rok szkolny 1023/24. W trakcie wręczono nagrody uczniom, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,75, zdobyli laury w szkolnych konkursach, zawodach przedmiotowych i sportowych.

Czytaj więcej!

Saludos desde Espania

Druga edycja mobilności dla naszej kadry rozpoczęta! Trwa kurs "Digital Classroom" w Sewilli, w którym uczestniczą nauczyciele ZSE.

Czytaj więcej!

Erasmus Plus w Szwecji cd.

Grupa uczniów wraz z opiekunami kontynuują pobyt w Szwecji w ramach programu Erasmus +.

Czytaj więcej!

Sukces olimpijski. Weronika Grochalska laureatką OWT!

Z wielką radością donosimy o kolejnym sukcesie uczennicy naszej szkoły Weroniki Grochalskiej z klasy 2B w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej

Czytaj więcej!

Bydgoski Budżet Obywatelski 2024

Trwa kolejna, 12. edycja programu Bydgoski Budżet Obywatelski. To doskonała okazja dla mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zadecydować o tym, na co zostanie przeznaczone 16 mln złotych.

Czytaj więcej!

O naszej szkole i stypendystce konkursu Inżynierowie przyszłości w TVP

Warto przeczytać i obejrzeć. Zgłoszono około 200 prac, Natalia Detmer z klasy 1H znalazła się w 1 dziesiątce i została stypendystką i laureatką konkursu.

Czytaj więcej!

Transmisja z turnieju siatkówki

Oto odnośnik do transmisji z turnieju siatkówki, którym wezmą udział drużyny naszych patronów, uczniów i nauczycieli. Zachęcamy do obejrzenia. Początek transmisji piątek - 24 maja o godzinie 8:30, początek transmisji 9:00.
https://www.youtube.com/watch?v=PAPDYgnCCFQ
kliknij Czytaj więcej.

Czytaj więcej!

Zadania maturalne językiem elektronika

W roku szkolnym 2023/2024 nauczycielka języka angielskiego Magdalena Czeszewska realizowała innowację pedagogiczną w klasie 4B.

Czytaj więcej!

Mamy dwa miejsca na podium Olimpiady

Dziś ogłoszono wyniki Olimpiady Innowacji w Elektronice i Mechatronice. Maciej Krainski zajął miejsce drugie, a zespół w składzie Miłosz Obrębski, Juliusz Maklakiewicz, Wojciech Szymański uplasowali się na miejscu 3.
OIwEiM to specyficzny konkurs. Nikt nie rozwiązuje testów i zadań. Ocenia się wyłącznie działające i funkcjonalnie sprawne prototypy projektów technicznych. Laureaci tej olimpiady to najlepsi konstruktorzy elektroniki i mechatroniki w Polsce.

Czytaj więcej!