Matura 2023 - ważne informacje dla abiturientów

Załączamy dokumenty i informacje:

- Deklaracja A do 30 września 2022
- Terminy egzaminów
- Informacja o egzaminie
- Komunikat o dostosowaniach
- Komunikat o przyborach
- Komunikat o egzaminie z informatyki

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Czytaj więcej!

Miejska inauguracja roku szkolnego w naszej szkole [nowe - RELACJA video]

W tym roku w Elektroniku odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego. Z tej okazji gościliśmy władze miasta, władze oświatowe, przedstawicieli patronów klas i rodziców klas pierwszych. Tymczasem proszę zajrzeć na strony internetowe miasta, gazety i profil Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wysiłek nagrodzony, olimpijczycy na uroczystej gali.

12 września 8 naszych olimpijczyków zaproszono na uroczystą galę wręczenia dyplomów przygotowanych przez Prezydenta Bydgoszczy. Wraz z nimi zaproszono opiekunów i pana dyrektora. Nasi uczniowie byli laureatami lub finalistami ogólnopolskich olimpiad.

Czytaj więcej!

Szansa na stypendium

Do 30 września trwa nabór do programu stypendialnego Prymus Pomorza i Kujaw.

Projekt jest skierowany do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych w regionie kujawsko-pomorskim. Zapoznaj się z projektem. Sprawdź warunki i zasady przyznawania stypendium w tegorocznej edycji.

Daj sobie szansę, zapoznaj się z projektem i działaj. Powodzenia!

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Klasy pierwsze i maturalne uczestniczą w Miejskiej Inauguracji roku szkolnego 2022/2023 w hali sportowej ZSE o godzinie 10.00

Klasy maturalne spotykają się z wyznaczonymi opiekunami o godz. 9.45 na szkolnym boisku.
Klasy pierwsze zbierają się o godz. 9.45 przy tylnym wejściu do hali sportowej (za budynkiem internatu ZSE), gdzie będą czekali ich wychowawcy.

Dla pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się o godz. 8.00 w poszczególnych salach (lista sal przy wejściu do szkoły).

Czytaj więcej!

Sztandar szkoły w hołdzie Powstańcom

W tym roku pamięć o Powstaniu Warszawskim ma szczególny wydźwięk. Bydgoszcz uczciła pamięć Powstańców i ludności cywilnej Warszawy przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego u zbiegu ulic Gdańskiej i Czerkaskiej. Mimo wakacji stawiła się także młodzież, wśród nich także reprezentanci naszej społeczności uczniowskiej. Sztandar szkoły dumnie nieśli Hubert Hildebrant, Jan Malak i Ksawery Rzyski.

Czytaj więcej!

Informacja dla uczniów przyjętych do klasy 1f o profilu wojskowym

31.08.2021 r. o godz.10.00 młodzież klasy 1F przychodzi na spotkanie organizacyjne z żołnierzami i wychowawcą ubrana w mundury.
Prosimy o zakup we własnym zakresie munduru i dodatków.

Czytaj więcej!

Zakończenie roku 2021/22 - VIDEO

Chwilę trwało. Nawet większą, ale warto było zaczekać. Ciekawe wywiady. ajpiTV zaprasza

Czytaj więcej!

Odbiór ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI 2022


Od wtorku 5 lipca 2022 roku, możliwy będzie odbiór ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI oraz Dyplomów Potwierdzających Kwalifikacje Zawodowe.

Godziny w których można odebrać dokumenty:
5 lipca br. od 10.00 do 15.00
6 oraz 7 lipca br. od 6.30 do 15.00
od 8 lipca br. w godzinach pracy sekretariatu uczniowskiego.

Podczas odbioru dokumentów należy wylegitymować się dowodem osobistym.
Jeśli świadectwo lub dyplom będzie odbierać osoba upoważniona, oprócz swojego dowodu osobistego, musi dostarczyć oryginał upoważnienia odbioru zgodnie ze wzorami umieszczonymi w załączniku.

Czytaj więcej!

Ostatni dzwonek

Dziś zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek roku szkolnego 2021/22. Dzwonili uczniowie ze 100% frekwencją. Najlepszych uczniów wyróżniono tarczą szkoły. Statystyki podamy niebawem. A tymczasem obejrzyjcie kilka zdjęć.

Czytaj więcej!