Targi edukacyjne - Forum Szkół CV

14.04. w BCTW odbyły się Tagi Edukacyjne - Forum Szkół CV. Uczniowie klas ósmych naszego regionu mogli zapoznać się ofertą edukacyjną bydgoskich szkół średnich, porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych placówek i rozwiać swoje wątpliwości, co do wyboru dalszej drogi.

Czytaj więcej!

II przegląd "Technik w praktyce" zakończony.

12.04. odbyło się podsumowanie II Przeglądu Projektów Technicznych Elektronika „Technik w praktyce”. Zgłoszono 6 projektów. Przez ponad miesiąc projekty były wystawione w bibliotece. Wczoraj autorzy omówili działanie oraz przebieg prac nad projektami, a także przedstawili w jaki sposób będą je dalej rozwijali. Zaproszeni goście – Dyrekcja, właściciele firmy Progress Plus, nauczyciele i uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem wszystkich prezentacji.

Czytaj więcej!

Liczba Pi - rozdanie nagród!

29 marca odbyło się wręczenie nagród za udział w V edycji konkursu „Recytacja rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi”, który odbył się 24.03.

Czytaj więcej!

Erasmus+ w Portugalii cd.

Pobyt w Portugalii mija bardzo szybko. W kolejnych dniach stażu młodzież tworzyła stronę internetową za pomocą platformy WordPress oraz montowała film ze zrobionych przez siebie zdjęć za pomocą programu Canva. Po tygodniu pracy przyszedł czas na dalszą eksplorację terenu.

Czytaj więcej!

Erasmus+ w Portugalii

W sobotę 18.03.2023 r. w późnych godzinach wieczornych dotarliśmy, jako druga grupa w programie Erasmus Plus realizowanym w tym roku szkolnym, do Setubal, miasta portowego leżącego około 30 km od Lizbony u podnóża gór Arrabide.

Czytaj więcej!

Quiz psychologiczny - wyniki

20.03. odbył się quiz psychologiczny. Zobaczcie kto osiągnął najlepsze wyniki.

Czytaj więcej!

X Przegląd Młodych Talentów Elektronika

Uwaga!!!
Ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana terminu X Przeglądu Młodych Talentów!
Odbędzie się on 24 maja (w środę) na Hali Sportowej ZSE.

Czytaj więcej!

Drzwi Otwarte - pierwsza odsłona

W sobotę 18.03. otworzyliśmy drzwi dla kandydatów na przyszłych Elektroników. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Jak było? Zobaczcie fotorelację p. Wiesława Sempowicza. Kolejne Drzwi Otwarte odbędą się 15.04. Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Wagary są słabe

Dzień wiosny, Święto lasu to dobry dzień na dobrą zabawę. Może tak być w szkole? W naszej tak. O godzinie 10.10 wszyscy spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Wspólne zdjęcie z drona i nie tylko, muzyka na żywo, transparenty i marzanna. Wiosna? Tak. Już jest. W szkole też.

Obsługa drona: Paweł Strzyżewski i Joachim Woźniak

Czytaj więcej!

Elektronik na tapetę :) dla kandydatów, uczniów, rodziców + animki

Wszystkie tapety , w tym nowości (animowane, dla dziewcząt, dla rodziców) znajdziecie w menu Gadżety. Miłego tapetowania :).

Czytaj więcej!