Matury w listopadzie? Próba generalna.

Dziś uczniowie ostatnich klas przystępują do próbnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Jutro matematyka na obu poziomach, a pojutrze języki obce. Powodzenia.

Czytaj więcej!

Uwaga! Awaria linii telefonicznych

Uwaga! Awaria linii telefonicznej.
W związku z awarią, linii telefonicznych informujemy, że jedyna czynna linia telefonu to 523415810.
Dodatkowo uruchomiony został telefon komórkowy o numerze 691-210-392.

Czytaj więcej!

Żegnamy Barbarę Hylę-Makowską

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że zmarła pani Barbara Hyla Makowska – polska polityk, działaczka związkowa i nauczycielka oraz posłanka na Sejm II, III i IV kadencji, która jako nauczycielka fizyki w latach 1983 - 2005 pracowała w Zespole Szkół Elektronicznych.

Czytaj więcej!

Narodowe Święto Niepodległości w Elektroniku - AKTUALIZACJA VIDEO

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w polskich szkołach uczniowie i nauczyciele wspólnie śpiewają Hymn Polski i pieśni patriotyczne.
Punktualnie o 11:11 wszyscy uczniowie Elektronika spotkali się na boisku szkolnym. Była honorowa asysta flagi państwowej oraz zaproszeni goście. W podniosłej atmosferze, z udziałem szkolnej orkiestry, odśpiewano 3 zwrotki polskiego Hymnu i pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej!

Narodowe Święto Niepodległości w obiektywie ajpiTV

Warto posłuchać i obejrzeć. Takiej oprawy jeszcze nie było.

Czytaj więcej!

Sukces Orkiestry !

Czytaj więcej!

Konkurs "Polecajka" rozstrzygnięty

Czytaj więcej!

Uroczystość wręczenia sztandaru Regionalnemu Centrum Informatyki w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

Licealiada - sukces naszych sportowców

6 października w Myślęcinku na Polanie Różopole odbyły się w ramach XXX Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadpodstawowych. Zawodnicy rywalizowali w sztafecie sześcioosobowej na dystansie 6x1000m. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kaniewski Maksymilian 2F, Szymański Wojciech 2F, Glaza Mikołaj 2I, Bugalski Stanisław 3D, Guziński Jakub 3D, Lauda Kacper 3D, Jakoby Maksymilian 1F, Andrearczyk Bartosz 1F.
Pierwsze miejsce zajęła sztafeta z XI LOMS, drugie - Mechanik nr 1, trzecie - IX LO, czwarte - III LO, piąte - II LO, a Elektronik zakończył bieg na miejscu szóstym. Wielkie brawa dla całej naszej sztafety.
Pozdrawiamy
Dagmara Wróblewska
Darek Czyżewski

Czytaj więcej!

Mamy Mistrzów i wicemistrzów w Ogólnopolskich Mistrzostwach IT

Wczoraj, 8 października, 9 zespołów z Elektronika rywalizowało w 3 dywizjach 1 Ogólnopolskich Mistrzostw IT. W eliminacjach wzięło udział 2200 zespołów z całej Polski. Awans do finału wywalczyło 10 ekip w każdej dywizji.

Czytaj więcej!