Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH W BYDGOSZCZY

Rok szkolny 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Dzień

tygodnia

Godzina

Sala

1.

Augustyn

Piotr

piątek

(co drugi tydzień)

12:25

216

2.

Baranowska

Monika

czwartek

12:30

pokój nauczycielski 113

3.

Bartkowska

Dorota

poniedziałek

15:30

216

4.

Bednarek

Kazimierz

środa

10:45

W2- 224

5.

Beszczyński

Krzysztof

poniedziałek

12:30

sala orkiestry

6.

Borowczyk

Rafał

Środa

8:45

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

7.

Boruta

Agnieszka

wtorek

17:00

biblioteka

8.

Bylińska

Jolanta

środa

(co drugi tydzień)

10:45

316

9.

Bzdawka

Michał

wtorek

9:00

pokój nauczycielski 113

10.

Chełmińska

Magdalena

środa

12:25

205

11.

Chojnacka

Agnieszka

piątek

(co drugi tydzień)

11:30

pokój nauczycielski 113

12.

Ciżmowski

Tomasz

piątek

10:45

318

13.

Czerniak

Janusz

wtorek

9:50

313

14.

Czeszewska

Magdalena

poniedziałek

13:30

203

15.

Czyżewski

Dariusz

piątek

12:30

pokój nauczycielski 113

16.

Dembczyńska

Agnieszka

czwartek

10:40

biblioteka

17.

Dolski

Łukasz

wtorek

10:45

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

18.

Dziemitko

Iwona

piątek

13:30

4

19.

Gałdecka- Wysk

Anna

piątek

10:35

219

20.

Gałek- Stachura

Kamila

piątek

9:50

204

21.

Gierczak- Pliszka

Danuta

wtorek

8:55

pokój nauczycielski 113

22.

Grabska

Katarzyna

środa

10:45

pokój nauczycielski 113

23.

Grajek

Anna

środa

11:40

pokój nauczycielski 113

24.

Gramowska

Renata

poniedziałek

(co drugi tydzień)

10:40

pokój nauczycielski 113

25.

Hermanowska

Grażyna

środa

9:00

116

26.

Hermanowski

Wojciech

piątek

9:40

pokój nauczycielski 113

27.

Janka

Tomasz

piątek

10:45

303

28.

Jakubiak

Zygmunt

czwartek

10:45

warsztat W6/227

29.

Kantorska

Małgorzata

środa

16:25

pracownia komputerowa PC4

30.

Kantowicz

Grzegorz

piątek

12:45

1

31.

Karolkiewicz

Jerzy

wtorek

(co drugi tydzień)

11:30

warsztat W5

32.

Kaszyńska

Lucyna

środa

piątek

10:45 - 11:15

9:30 - 10:00

116

33.

Kawula

Aleksander

czwartek

14:25

pokój nauczycielski 113

34.

Kobus

Marta

wtorek

14:00

117a

35.

Kołodziejski

Krzysztof

poniedziałek

12:30

pokój nauczycielski 113

36.

Korput

Wojciech

wtorek

10:45

pokój nauczycielski 113

37.

Korytek

Rafał

wtorek

9:50

pracownia komputerowa PC5

38.

Kowalska

Izabela

czwartek

10:45

104

39.

Klonowski

Mariusz

pierwszy wtorek miesiąca

14:45

pokój nauczycielski 113

40.

Krzemiński

Remigiusz

środa

11:30

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

41.

Kucharska

Magdalena

wtorek

7:50

111

42.

Kulczewska

Hanna

czwartek

16:30

109

43.

Kulpa

Piotr

piątek

11:30

pokój nauczycielski 113

44.

Leszczyńska

Agnieszka

poniedziałek

10:45

pokój nauczycielski 113

45.

Lewandowska

Lucyna

wtorek

12:25

315

46.

Łabuńska

Edyta

wtorek

11:40

110

47.

Mordaka- Markiewicz

Anna

piątek

8:50

303

48.

Musierowicz

Dorota

wtorek

14:00

118

49.

Nowak

Adam

piątek

13:40

215

50.

Owczarzak

Robert

czwartek

(co drugi tydzień)

14:40

1

51.

Pacewicz

Roman

czwartek

7:05

315

52.

Pawłowska

Maja

wtorek

9:30

świetlica szkolna- poprzednio hala sportowa

53.

Piekarz

Grzegorz

poniedziałek

9:40

świetlica szkolna- poprzednio hala sportowa

54.

Pieńkosz- Kumor

Ewelina

wtorek

9:40

226

55.

Pilch

Paulina

środa

19:00

 

56.

Piłat

Anna

środa

11:40

pokój nauczycielski 113

57.

Poćwiardowski

Tomasz

czwartek

10:45

pokój nauczycielski 113

58.

Rajkowska

Roksana

środa

10:40

302

59.

Reszkowska

Monika

czwartek

12:00

119 A

60.

Rybacka

Monika

wtorek

12:30

303

61.

Sempowicz

Wiesław

środa

12:45

308

62.

Sędalska

Sławomira

wtorek

11:30

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

63.

Sidor

Sławomir

poniedziałek

14:45

pracownia komputerowa PC2

64.

Siegert

Justyna

wtorek

8:50

pracownia komputerowa

PC3

65.

Siepniewska- Stańczyk

Joanna

poniedziałek

15:40

216

66.

Sieracki

Adam

środa

10:35

warsztat W4

67.

Siwka

Piotr

czwartek

13:00

310

68.

Smoleń

Krzysztof

poniedziałek

17:30

213

69.

Smutek

Zbigniew

piątek

11:30

13

70.

Stachura

Piotr

środa

14:30

sala orkiestry

71.

Sumicka

Agnieszka

piątek

7:40

gabinet 10

72.

Szerszeń

Eliza

czwartek

15:30

pokój nauczycielski 113

73.

Szlachciak

Agnieszka

środa

11:40

6

74.

Szulc

Patryk

wtorek

10:40

pokój nauczycielski 113

75.

Tomczak

Marek

wtorek

13:00

Internat s.10

76.

Torzecka

Jolanta

poniedziałek

12:45

pracownia komputerowa PC1

77.

Truszkowski

Jerzy

wtorek

9:40

314

78.

Trzciński

Ariel

środa

18:15

pracownia komputerowa

PC2

79.

Tylicki

Janusz

środa

(co drugi tydzień)

14:00

W1

80.

Wilczyńska

Małgorzata

wtorek

10:45

warsztat W1 (222)

81.

Wilczyński

Stanisław

środa

7:05

warsztat W1 (222)

82.

Wojciechowski

Roman

poniedziałek

(co drugi tydzień)

10:00

316

83.

Wojtecka- Ratajczak

Magdalena

środa

13:35

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

84.

Wójcik- Wasilewska

Katarzyna

poniedziałek

11:40

pokój nauczycielski  113

85.

Wróblewska

Dagmara

wtorek

11:40

hala sportowa, pokój nauczycielski WF

86.

Wrzesień

Arleta

środa

13:40

pokój nauczycielski 113

87

Zelek

Małgorzata

poniedziałek

7:50

107