Jesteśmy 4 technikum w Polsce i najlepszym w regionie!

Coroczny ranking jest ukoronowaniem ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli oraz wszystkich, którzy przyczynili się do stworzenia warunków do nauki. W tym roku było to tym trudniejsze, że większość zajęć przygotowujących do egzaminów i matury odbywała się zdalnie.
Ranking to także prestiż i uznanie w mieście i województwie. Elektronik od zawsze był uważany za szkołę dla pracowitych, ambitnych i zdolnych, gwarantującą dobre przygotowanie do matury, studiów i pracy zawodowej. Ranking jedynie to potwierdza. Udowodniliśmy także, że jesteśmy szkołą wysokich lotów, nie tylko dla orłów. Podjęcie nauki w naszej szkole jest nie tylko wynikiem ambitnej i solidnej pracy w szkole podstawowej, ale także wyzwaniem. I nasi uczniowie je podejmują osiągając sukcesy pozwalające nam na osiąganie wysokich lokat w rankingu Perspektyw.

Czytaj więcej!

Gala Rankingu Liceów i Techników 2021

Czytaj więcej!

ZIMOWY ALBUM SZKOLNY

Czytaj więcej!

Wyniki szkolnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

15 grudnia 2020 roku odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Kandydaci na olimpijczyków zmierzyli się w 3 kategoriach: elektronicznej, teleinformatycznej i informatycznej. Wyniki eliminacji znajdziecie na ilustracji. Za naszych reprezentantów trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.

Czytaj więcej!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2021 Roku

Czytaj więcej!