Przegląd projektów elektronicznych i informatycznych "Technik w praktyce". Nowe informacje.

Do końca lutego czekamy na zgłoszenia projektów uczniowskich. Przegląd ma na celu pokazanie aktywności zawodowej i umiejętności uczniów Elektronika. Najciekawsze projekty będą nagrodzone np. nowoczesnymi przyrządami pomiarowymi. Nie znaczy to, że jest to konkurs. Każdym eksponowany, nawet najskromniejszy, projekt może być źródłem satysfakcji dla autorów. Oczywiście można także zdobyć uznanie w oczach koleżanek i kolegów a także nauczycieli. Nie zwlekajcie więc i dopracujcie swoje prace. Zgłoście w bibliotece i bądźcie z siebie dumni. W artykule zamieszczamy regulamin i informacje dla fundatorów nagród.

Czytaj więcej!

Ogólnopolskie zawody lotów dronami Whoop-Race

Patryk Melwiński z 3A zajął wczoraj 2️⃣ miejsce w ogólnopolskich zawodach lotów dronami Whoop-Race dla szkół średnich. Pokonał zeszłorocznego mistrza Polski !!! Jego kolega z klasy - Artur Kuc zajął 4️⃣ miejsce.

Czytaj więcej!

Qua Viva Epana!

Hola!* 24.01. skorzystaliśmy z zaproszenia @Zespół Szkół Budowlanych i uczestniczyliśmy w Qua Viva Epana w ramach Tygodnia Hiszpańskiego w Budowlance.

Czytaj więcej!

Nasi w Sevilli

Tydzień temu ponownie uczniowie naszej szkoły rozpoczęli realizację praktyk w ramach programu Erasmus. Tym razem miastem, które gości naszych uczniów jest Sevilla w Hiszpanii. Po długiej i męczącej podróży zostali gorąco przyjęci przez przedstawicieli Euromind. Jak im się wiedzie z dala od nas? Z publikowanych zdjęć na szkolnym Fanpage'u wynika, że bardzo dobrze. Życzymy udanego kolejnego tygodnia.

Czytaj więcej!

Od początku rankingu w pierwszej dziesiątce

Co roku, w styczniu, ogłaszany jest ogólnopolski ranking szkół. Od 2011 roku prowadzony jest oddzielnie dla techników. Od początku nasza szkoła nie wypadła z pierwszej dziesiątki. Raz udało się wygrać. Tym razem zajęliśmy 6 miejsce. To duży sukces. Bardzo dużym sukcesem jest 4 miejsce w rankingu maturalnym i to z dużą przewagą nad szkołą z 5 miejsca. Dziękujemy absolwentom, bo to ich wyniki wpłynęły na doskonałe miejsce w rankingu.

Czytaj więcej!