Ogólnopolskie zawody lotów dronami Whoop-Race

Patryk Melwiński z 3A zajął wczoraj 2️⃣ miejsce w ogólnopolskich zawodach lotów dronami Whoop-Race dla szkół średnich. Pokonał zeszłorocznego mistrza Polski !!! Jego kolega z klasy - Artur Kuc zajął 4️⃣ miejsce.

Czytaj więcej!

Qua Viva Epana!

Hola!* 24.01. skorzystaliśmy z zaproszenia @Zespół Szkół Budowlanych i uczestniczyliśmy w Qua Viva Epana w ramach Tygodnia Hiszpańskiego w Budowlance.

Czytaj więcej!

Nasi w Sevilli

Tydzień temu ponownie uczniowie naszej szkoły rozpoczęli realizację praktyk w ramach programu Erasmus. Tym razem miastem, które gości naszych uczniów jest Sevilla w Hiszpanii. Po długiej i męczącej podróży zostali gorąco przyjęci przez przedstawicieli Euromind. Jak im się wiedzie z dala od nas? Z publikowanych zdjęć na szkolnym Fanpage'u wynika, że bardzo dobrze. Życzymy udanego kolejnego tygodnia.

Czytaj więcej!

Od początku rankingu w pierwszej dziesiątce

Co roku, w styczniu, ogłaszany jest ogólnopolski ranking szkół. Od 2011 roku prowadzony jest oddzielnie dla techników. Od początku nasza szkoła nie wypadła z pierwszej dziesiątki. Raz udało się wygrać. Tym razem zajęliśmy 6 miejsce. To duży sukces. Bardzo dużym sukcesem jest 4 miejsce w rankingu maturalnym i to z dużą przewagą nad szkołą z 5 miejsca. Dziękujemy absolwentom, bo to ich wyniki wpłynęły na doskonałe miejsce w rankingu.

Czytaj więcej!

XXII Konkurs Matematyczny "Euklides"

Po dwuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem w naszej szkole w grudniu odbył się szkolny etap Konkursu Matematycznego "Euklides" Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych. Do rywalizacji przystępują uczniowie z Polski oraz Litwy.

Czytaj więcej!