ZSE w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Nӑboj"

Wczoraj Dyrekcja naszej szkoły spotkała się w szkolnej bibliotece z uczniami, którzy 21.04.2023r. wzięli udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Zawodów Matematycznych: "Nӑboj" . Jest to konkurs dla 5-osobowych drużyn, który odbywa się jednocześnie w kilkunastu państwach (Austria, Czechy, Estonia, Iran, Niemcy, Etiopia, Rumunia, Szwajcaria, Węgry, Słowacja, Wielka Brytania, Polska). W Polsce tegoroczne zawody odbyły się w Warszawie, Białymstoku, Krakowie i Wrocławiu.

Czytaj więcej!

Podsumowanie konkursu GENIUS WELCONOMY 2023

Ogłoszenie wyników konkursu GENIUS WELCONOMY 2023 odbyło się w Centrum Kulturalno - Kongresowym Jordanki w Toruniu w trakcie „Welconomy Forum in Toruń 2023”, najważniejszego wydarzenia gospodarczego w regionie kujawsko-pomorskim.
Wśród grona finalistów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Jakub Chachowski kl. IVHg
Sandro Kurzyński kl. IVHg
Igor Ziółkowski kl. IVAp
Gratulujemy sukcesu!

Czytaj więcej!

Podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

Laureatem XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce
im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego został uczeń naszej szkoły:
Mateusz Sterma z kl. IVHG
Laureaci konkursu mają zapewniony wstęp na studia prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.
Gratulujemy sukcesu!

Czytaj więcej!

Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona Szkoły – dzień Wojska Polskiego. Dnia 17.04.2023 r. po raz pierwszy zorganizowano w naszej szkole uroczystość Dnia Patrona. Na holu I piętra można było odwiedzić stoiska z wyposażeniem wojskowym. Prawdziwi pasjonaci z klas wojskowych przybliżyli tajniki pracy i życia w wojsku.

Czytaj więcej!

Już w nowym roku klasa pod patronatem Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Jak podaje nasz profil na Facebooku, dzisiaj odwiedzili nas znakomici goście z Politechniki Bydgoskiej: Dziekan Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki prof. Politechniki Bydgoskiej dr inż. Tomasz Marciniak, oraz pracownicy Wydziału mgr inż. Marta Gackowska i mgr inż. Gracjan Kątek. Od nowego roku szkolnego Politechnika będzie patronem jednej z naszych klas teleinformatycznych. Prestiż klas teleinformatycznych rośnie. Zachęcamy do wybrania tego kierunku.

Czytaj więcej!