Sukces Elektronika w turnieju szachowym!

III miejsce w Bydgoskim Turnieju Szachowym i Marek Górny (5hp) jako sędzia!

Czytaj więcej!

Olimpiada statystyczna

W bieżącym roku szkolnym uczniowie ZSE po raz pierwszy uczestniczyli w Olimpiadzie Statystycznej!!! Jest to VIII edycja Olimpiady, której organizatorem jest GUS. Do tegorocznej edycji przystąpiło 5160 uczniów z 690 szkół w Polsce. Olimpijskie zmagania odbywają się w trzech etapach: szkolnym, okręgowym i centralnym . Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą nie tylko z matematyki (kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka) ale też z innych dziedzin: przedsiębiorczość, ekonomia i geografia co dla naszych informatyków było nie lada wyzwaniem!

Czytaj więcej!

TECHNIK W PRAKTYCE 2024

Zapraszamy młodych konstruktorów i programistów do udziału w III Przeglądzie Projektów Technicznych Elektronika.

Czytaj więcej!

Penpalling Programme

Grupa uczniów z klasy 1H w ramach zajęć z języka angielskiego napisała pierwsze listy do swoich rówieśników z Anchorage na Alasce, rozpoczynając w ten sposób program wymiany listów Penpalling Programme przy współpracy Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli i IELTA Poland. Pozostaje czekać na odpowiedzi z Alaski!

Czytaj więcej!

Mistrzowie Województwa!

Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w finale kujawsko-pomorskiej Licealiady w badmintonie. Zawody organizowane były przez Szkolny Związek Sportowy.

Czytaj więcej!