X Przegląd Młodych Talentów Elektronika

Ogłaszamy, że rozpoczynamy zapisy na X Przegląd Młodych Talentów Elektronika!!!

Czytaj więcej!

Kolejna edycja artystycznego Przeglądu Młodych Talentów Elektronika

Czytaj więcej!

Najlepsze szkoły u Prezydenta

Prezydent Rafał Bruski i jego zastępczyni Iwona Waszkiewicz wręczyli wczoraj (14.02) w ratuszu nagrody szkołom, które zajęły wysokie lokaty w XXV Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2023” i zdobyły tytuł honorowy „Złotej Szkoły 2023”.

Czytaj więcej!

Przegląd projektów elektronicznych i informatycznych "Technik w praktyce". Nowe informacje.

Do końca lutego czekamy na zgłoszenia projektów uczniowskich. Przegląd ma na celu pokazanie aktywności zawodowej i umiejętności uczniów Elektronika. Najciekawsze projekty będą nagrodzone np. nowoczesnymi przyrządami pomiarowymi. Nie znaczy to, że jest to konkurs. Każdym eksponowany, nawet najskromniejszy, projekt może być źródłem satysfakcji dla autorów. Oczywiście można także zdobyć uznanie w oczach koleżanek i kolegów a także nauczycieli. Nie zwlekajcie więc i dopracujcie swoje prace. Zgłoście w bibliotece i bądźcie z siebie dumni. W artykule zamieszczamy regulamin i informacje dla fundatorów nagród.

Czytaj więcej!

Ogólnopolskie zawody lotów dronami Whoop-Race

Patryk Melwiński z 3A zajął wczoraj 2️⃣ miejsce w ogólnopolskich zawodach lotów dronami Whoop-Race dla szkół średnich. Pokonał zeszłorocznego mistrza Polski !!! Jego kolega z klasy - Artur Kuc zajął 4️⃣ miejsce.

Czytaj więcej!