Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/21

Czytaj więcej!

Wyróżnienie w konkursie literackim "Mała Forma"

Czytaj więcej!

Czy Teleinformatyk jest dla Ciebie?

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez telefonów komórkowych, Internetu czy telewizji. Korzystamy z nich dzięki nauce, która nazywa się teleinformatyką. Nasza szkoła odpowiada na zapotrzebowanie specjalistów w tej dziedzinie i zaprasza wszystkich chętnych absolwentów szkół podstawowych do nauki. Czekamy właśnie na Ciebie!
:)

Czytaj więcej!

#UWażniNaSuszę, ważne dla przyszłości (wideo)

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, który jest okazją do refleksji nad przyszłością naszej planety i wpływem człowieka na kształt tej przyszłości. Tego dnia Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęło kampanię informacyjną #UWażniNaSuszę. W jej ramach dzielimy się rzetelną wiedzą o tym, czym jest susza i powiązane z nią zmiany klimatyczne, co ją wywołuje i jak można przeciwdziałać temu zjawisku na co dzień. W trakcie kampanii regularnie udostępniamy materiały informacyjne, w tym: animacje, podcasty, eko porady, webinary.

Czytaj więcej!

Sukces ZSE w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej!

Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Technicznej z dnia 1.06.2021 Jakub Kubalewski (kl. IVa) i Tomasz Siuchniński (kl. IVc) zostali finalistami XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Serdecznie gratulujemy talentu i ambicji, które niewątpliwie przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu!


Jolanta Sobieraj

Czytaj więcej!