Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Co się wydarzyło na boisku? Uczniowie żegnali rok szkolny dwóch grupach. W trakcie, krótkie przemówienie pana dyrektora, króciutkie Samorządu Uczniowskiego, jeszcze krótsze przewodniczącego Rady Rodziców, wręczenie tarcz szkolnych prymusom, ostatni dzwonek i muzyka na żywo. Sprawnie i treściwie. Świadectwa i nagrody wychowawcy rozdali w salach.

Czytaj więcej!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/21

Czytaj więcej!

Wyróżnienie w konkursie literackim "Mała Forma"

Czytaj więcej!

Czy Teleinformatyk jest dla Ciebie?

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez telefonów komórkowych, Internetu czy telewizji. Korzystamy z nich dzięki nauce, która nazywa się teleinformatyką. Nasza szkoła odpowiada na zapotrzebowanie specjalistów w tej dziedzinie i zaprasza wszystkich chętnych absolwentów szkół podstawowych do nauki. Czekamy właśnie na Ciebie!
:)

Czytaj więcej!

#UWażniNaSuszę, ważne dla przyszłości (wideo)

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, który jest okazją do refleksji nad przyszłością naszej planety i wpływem człowieka na kształt tej przyszłości. Tego dnia Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęło kampanię informacyjną #UWażniNaSuszę. W jej ramach dzielimy się rzetelną wiedzą o tym, czym jest susza i powiązane z nią zmiany klimatyczne, co ją wywołuje i jak można przeciwdziałać temu zjawisku na co dzień. W trakcie kampanii regularnie udostępniamy materiały informacyjne, w tym: animacje, podcasty, eko porady, webinary.

Czytaj więcej!