Akcja rekrutacja - spotkanie zdalne.

Firma Vulcan w dniu 11 maja 2023 roku poprowadzi spotkanie zdalne na temat: "Co należy zrobić, aby dostać się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej?" Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej!

Pożegnanie Emilii

„Jest na świecie taki rodzaj smutku,
którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć.
Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada cicho na dnie serca
jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.”

Czytaj więcej!

Ostatni dzwonek dla Maturzystów 2023

28 kwietnia odbyła się uroczystość rozdania świadectw tegorocznym abiturientom. Dla siedmiu klas z rocznika 2023 zabrzmiał ostatni dzwonek.

Czytaj więcej!

ZSE w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Nӑboj"

Wczoraj Dyrekcja naszej szkoły spotkała się w szkolnej bibliotece z uczniami, którzy 21.04.2023r. wzięli udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Zawodów Matematycznych: "Nӑboj" . Jest to konkurs dla 5-osobowych drużyn, który odbywa się jednocześnie w kilkunastu państwach (Austria, Czechy, Estonia, Iran, Niemcy, Etiopia, Rumunia, Szwajcaria, Węgry, Słowacja, Wielka Brytania, Polska). W Polsce tegoroczne zawody odbyły się w Warszawie, Białymstoku, Krakowie i Wrocławiu.

Czytaj więcej!

Podsumowanie konkursu GENIUS WELCONOMY 2023

Ogłoszenie wyników konkursu GENIUS WELCONOMY 2023 odbyło się w Centrum Kulturalno - Kongresowym Jordanki w Toruniu w trakcie „Welconomy Forum in Toruń 2023”, najważniejszego wydarzenia gospodarczego w regionie kujawsko-pomorskim.
Wśród grona finalistów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Jakub Chachowski kl. IVHg
Sandro Kurzyński kl. IVHg
Igor Ziółkowski kl. IVAp
Gratulujemy sukcesu!

Czytaj więcej!